Automatindustrier

Personal

Foto på Rickard Eklund
 Namn:Rickard Eklund
 TitelFörsäljning och inköp
 Tele: +46 (0)26-16 70 53
 Mobil: +46 (0)76-677 73 23
 E-post: rickard.eklund@automatindustrier.se


Foto på Lillemor Kron
 Namn:Lillemor Kron
 TitelVD
 Tele: +46 (0)26-16 70 58
 Mobil: 
 E-post: lillemor.kron@automatindustrier.se


Foto på Stefan Nordström
 Namn:Stefan Nordström
 TitelKvalitetstekniker
 Tele: +46 (0)26-16 70 57
 Mobil: 
 E-post: stefan.nordstrom@automatindustrier.se


Foto på Daniel Kron
 Namn:Daniel Kron
 TitelProduktionsteknik
 Tele: +46(0)26-16 70 59
 Mobil: 
 E-post: daniel.kron@automatindustrier.se


Foto på Tobias Aedel
 Namn:Tobias Aedel
 TitelProduktionstekniker
 Tele: +46 (0)26-66 27 60
 Mobil: 
 E-post: tobias.aedel@automatindustrier.se


Foto på Roger Lindberg
 Namn:Roger Lindberg
 TitelProduktionsteknik
 Tele: +46 (0)26-66 27 67
 Mobil: 
 E-post: roger.lindberg@automatindustrier.se


Foto på Kristian Wigren
 Namn:Kristian Wigren
 TitelProduktionsplanering
 Tele: +46 (0)26-66 27 65
 Mobil: 
 E-post: kristian.wigren@automatindustrier.se


Foto på Urban Ekmarck
 Namn:Urban Ekmarck
 TitelEkonomichef
 Tele: +46 (0)26-66 27 68
 Mobil: 
 E-post: urban.ekmarck@automatindustrier.se


Foto på Anette Berglind
 Namn:Anette Berglind
 TitelEkonomi & Reception
 Tele: +46(0)26-16 70 52
 Mobil: 
 E-post: anette.berglind@automatindustrier.se


Foto på Ola Brodin
 Namn:Ola Brodin
 TitelLeverans & IT
 Tele: +46 (0)26-16 70 56
 Mobil: 
 E-post: ola.brodin@automatindustrier.se